KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14897138
nr 1489 7138
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 26x24 - 47x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:31:26
12/9 18:26:27
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud